Підприємства звільняться від лещат валютного контролю — Закон про валюту підписано!
Рубрики

Новий Закон про валюту та валютні операції підписано, а його текст — доступний загалу! Новий закон запрацює через 7 місяців із дати опублікування. Якщо це відбудеться в цьому місяці — тоді з лютого 2019 року.

За ним, будь-яким резидентам та нерезидентам не потрібно буде отримувати індивідуальні ліцензії чи дозволи на здійснення разової валютної операції. Достатньо лише інформувати Нацбанк України про здійснені валютні операції. Тобто українці зможуть відкривати рахунки в іноземних банках та проводити через них валютні операції без отримання будь-яких індивідуальних валютних ліцензій.

Також не буде тотального валютного контролю від банків за валютними операціями клієнтів. Банки здійснюватимуть лише валютний нагляд за операціями на суму від 150 тис. грн на предмет відповідності вимогам валютного законодавства. Тобто, фактично, звичайний фінмоніторинг.

Тож коли закон запрацює, граничний термін розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів не встановлюватимуть. А відповідно кануть в Лету й санкції за недотримання термінів, які є на даний момент (наразі — 180 днів).

Закон України «Про валюту і валютні операції» від 21.06.18 р. № 2473-VII

Пам’ятники відомому українському поетові Тарасу Шевченку встановлені в 1500 місцях по всьому світу.

telegram ukr

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати