Підприємство ліквідується: куди подавати лікарняний для оплати
Рубрики

Фонд соцстрахування затвердив Порядок надання матзабезпечення застрахованим особам у разі ліквідації (реорганізації) підприємства, припинення підприємницької діяльності фізособи-підприємця або незалежної професійної діяльності за видами матзабезпечення:

  • допомога по тимчасовій непрацездатності (уключаючи догляд за хворою дитиною);
  • допомога по вагітності та пологах;
  • допомога на поховання (окрім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

Допомогу призначатимуть і виплачуватимуть відділення управлінь виконавчої дирекції Фонду за місцем обліку ліквідованого підприємства, припинення підприємницької діяльності фізособи-підприємця або незалежної професійної діяльності як страхувальника на підставі наказу керівника відділення Фонду.

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах слугуватиме листок непрацездатності, а допомогу на поховання призначатимуть члену сім'ї померлого або особі, яка здійснила поховання, на підставі свідоцтва про смерть.

Окрім того, Порядок визначає перелік інших документів, які слід подати для отримання допомоги, зокрема заяву про надання матзабезпечення, реєстраційний номер облікової картки, копію сторінок паспорта тощо.

Постанова Фонду соціального страхування України «Про затвердження Порядку надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України застрахованим особам у разі ліквідації (реорганізації) підприємства, установи, організації, припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця або незалежної професійної діяльності» від 10.10.17 р. № 54

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати