Пільговий проїзд у транспорті замінять на щомісячну грошову виплату
Рубрики

Уряд затвердив Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

За цим порядком замість пільг на проїзд у транспорті пільговикам надаватимуть грошову компенсацію, розмір якої щорічно буде визначатись обласними, Київською міською державними адміністраціями на відповідний рік. Компенсацію щомісяця виплачуватимуть управління соцзахисту. Якщо вартість поїздки в комунальному транспорті змінюватиметься — суму компенсації переглядатимуть з наступного місяця.

Передбачається, що особам з інвалідністю I групи або дітям з інвалідністю компенсацію виплачуватимуть у подвійному розмірі.

Окрім того, для осіб з інвалідністю I, II групи та дітей з інвалідністю, які навчаються в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах або проходять реабілітацію, розмір щомісячної готівкової виплати додатково збільшується вдвічі.

Очікується, що монетизація пільги усуне несправедливість нерівномірного доступу до неї, а пільговики зможуть витратити отримані гроші на власний розсуд.

Утім органи місцевого самоврядування можуть не приймати рішення про надання пільг з оплати проїзду в готівковій формі. Тоді відповідні пільги продовжать надавати в безготівковій формі.

Постанова КМУ «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» від 14.03.18 р. № 197

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати