Пілотний проект із працевлаштування малозабезпечених осіб та переселенців подовжено на 2018 рік
Рубрики

Уряд подовжив строк проведення пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних громадян у Львівській, Полтавській та Харківській областях до 31 грудня 2018 року й поширив досвід цього пілоту ще на три області. Відповідну постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1154 і від 5 квітня 2017 р. № 224» було прийнято на засіданні Кабміну 31 січня 2018 р.

Нагадаємо: пілотний проект під назвою «Рука допомоги» було впроваджено з 1 грудня 2016 року у Львівській, Полтавській та Харківській областях. Він передбачав надання допомоги малозабезпеченим громадянам та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні й повернення таких громадян на ринок праці. Головним запропонованим механізмом стимулювання до повернення на ринок праці стало надання учасникам пілотного проекту безвідсоткової поворотної фінансової допомоги для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу.

Враховуючи зацікавленість в участі в пілотному проекті як з боку громадян, так і з боку окремих регіонів та об’єднаних територіальних громад, Уряд підтримав пропозиції Мінсоцполітики щодо продовження строку дії пілотного проекту до 31 грудня 2018 року й долучення до його реалізації трьох об’єднаних територіальних громад (Баранівська міська об’єднана територіальна громада Житомирської області, Кіптівська сільська об’єднана територіальна громада Чернігівської області та Миколаївська міська об’єднана територіальна громада Донецької області).

Окрім того, у 2018 році фінансову допомогу буде також надано діючим суб’єктам господарювання, які створюватимуть робочі місця для учасників пілотного проекту. 

 За повідомленням з Урядового порталу.

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати