Платіжна картка у відрядженні: строк звітування залежить від характеру грошових операцій
Рубрики
12.01.2018 | 12:27

Податківці повідомили: якщо працівник у відрядженні користувався корпоративною карткою, звітувати за такі кошти слід так:

  • якщо відряджена особа отримала готівку із застосуванням платіжних карток, вона подає звіт про використання виданих на відрядження коштів і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження;
  • якщо відряджена особа застосувала платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі, строк подання авансового звіту не повинен перевищувати 10 банківських днів (за наявності поважних причин роботодавець може продовжити строк до 20 банківських днів).

Газета «Все про бухгалтерський облік» нагадує: форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядок його складання затверджено наказом Мінфіну України від 28.09.15 р. № 841.

ІПК ДФСУ «Щодо терміну подання фізичною особою Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, у разі використання такою особою корпоративної платіжної картки» від 03.01.18 р. № 14/5/99-99-13-02-03-16/ІПК

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати