Почалося реформування системи охорони здоров’я
Рубрики

Президент підписав закон, яким передбачено впровадження заходів із реформування системи охорони здоров’я України. Зокрема:

  • уточнено особливості організаційно-правового статусу закладів охорони здоров’я;
  • установлено спрощений порядок реорганізації закладів охорони здоров’я — державних та комунальних установ у казенні підприємства та комунальні некомерційні підприємства;
  • урегульовано особливості укладення трудових контрактів із керівниками закладів охорони здоров’я;
  • уточнено можливі джерела фінансування надання медичної допомоги закладами охорони здоров’я, зокрема додано можливість фінансування системи охорони здоров'я за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб;
  • уточнено наявну гарантію, що кошти, які не використано закладом охорони здоров’я (окрім державних та комунальних установ) у поточному році, не будуть вилучатися й можуть використовуватися таким закладом на фінансування його діяльності (зокрема на оновлення матеріально-технічної бази). Невикористання коштів не може бути підставою для зменшення фінансування в наступному бюджетному періоді.

Ухвалений закон потребує приведення у відповідність із ним інших законодавчих та нормативно-правових актів.

Закон України від 06.04.17 р. № 2002-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я».

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати