Подання «спрощенцями» III групи квартальної звітності: актуальні питання
Рубрики
12.10.2021 | 16:00
212 0

В ГУ ДПС Рівненської області інформують фізичних осіб-підприємців, що перебувають на III групі спрощеної системи оподаткування про подання  звітності. Зокрема, термін подання Податкової декларації платника єдиного податку триває протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п.49.18.2 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)).

Платники податків зобов'язані самостійно порахувати отриманий дохід, вирахувати та сплатити суму податкового зобов'язання, при цьому заповнити та подати податкову декларацію до відповідного контролюючого органу. Сплатити податкове зобов’язання потрібно протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації (п.57.1 ПКУ).

Звертаємо увагу: граничний термін подання декларації за ІІІ квартал 2021 року настає 09 листопада 2021 року, а граничний термін сплати податкового зобов`язання з єдиного податку – 19 листопада 2021 року.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати