Податківці оприлюднили інструкцію подання звітності через електронний кабінет
Рубрики
12.03.2018 | 16:40

Для того, аби без проблем подати податкову, пенсійну та статистичну звітність до ДФС, Пенсійного фонду України та органів статистики через електронний кабінет, достатньо пройти декілька кроків.

За замовчуванням користувач отримує перелік усіх звітів, поданих за допомогою електронного кабінету у відповідному звітному періоді, серед яких він обирає бажаний.

Процедуру створення, заповнення, підпису та надсилання звітності розглянемо на прикладі Заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів:

1) на панелі навігації режиму Введення звітності обираємо тип форми «J(F)13 Запити» та додаємо документ кнопкою ;

Зі списку документів обираємо необхідний (у нашому випадку це J1392001) та обираємо подвійним натисканням лівої клавіші миші:

120318 1

2) у наступному вікні в полях Регіон та Район обираємо відповідний територіальний орган ДФС (за замовчуванням установлено орган ДФС за місцем основної реєстрації), та натискаємо кнопку «Створити»:

120318 2

3) переходимо безпосередньо до заповнення форми заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів:

120318 3

Зверніть увагу, що більшість полів форми заповнюється системою автоматично. Підсвічені червоним кольором поля є результатом перевірки правильності заповнення документа за допомогою кнопки «Перевірити».

Заповнення документа можна відкласти, зберігши його за допомогою кнопки «Зберегти чернетку», та пізніше повернутись до редагування, відкривши збережений драфт документа. Окрім цього, документ можна вивантажити в файл формату XML за допомогою кнопки «Скачати», або завантажити документ із файлу формату XML за допомогою кнопки «Завантажити».

У прикладі всі поля заповнились коректно за винятком поля «Що діє на підставі». Його заповнюємо для більшості юросіб фразою «Статуту», та переходимо до підпису документа з допомогою кнопки «Підписати та надіслати».

4) у вікні підпису обираємо ключ і пароль ключа керівника, зчитуємо ключ кнопкою «Зчитати» та підписуємо документ кнопкою «Підписати»:

120318 4

Якщо в персональних налаштуваннях обрано опцію підпис печаткою — система автоматично попросить повторити процедуру підпису ключем печатки.

Важливо!Вилучений в режимі Введення звітності звіт, який був раніше надісланий до контролюючих органів, фізично не буде відкликаний. Такий звіт завжди можна знайти та переглянути в режимі Перегляд поданої звітності.

За інформацією з офіційного веб-сайту ДФСУ

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати