Податківці вкотре нагадали, коли звітувати за землю в зоні АТО
Рубрики

Податківці надали чітку відповідь, коли платнику необхідно подавати податкову деку, якщо його нерухомість або земельна ділянка перебуває на окупованій території або лінії зіткнення.

Контролери зазначили: нерухомість платника, яка перебуває на території районів лінії зіткнення, не є об’єктом обкладення податком на нерухоме майно. Тому й обов’язку подавати декларацію в цьому випадку в платника не виникає.

Зовсім інша ситуації із земельними ділянками, які перебувають на таких територіях. Адже хоч податку на такі земділянки не нараховують та не сплачують, вони є об’єктом обкладення платою за землю. Тому платник повинен подавати відповідну декларацію, у якій необхідно зазначати суму земподатку в розмірі 100% від пільги, а розмір орендної плати — з нульовим значенням.  

Детально про оподаткування та декларування нерухомості в зоні АТО — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 16 за 2017 р. на стор. 11. 

ІПК ДФСУ «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, про плату за землю на тимчасово окупованій території» від 11.09.17 р. № 1889/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати