Податкова накладна з незначним недоліком дістанеться Єдиного реєстру
Рубрики
14.09.2017 | 16:58
288 0 ПДВ

Львівські податківці повідомили: незначна помилка, яка полягає у використанні в назві платника ПДВ літери «г"» замість «ґ», не може бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді. Для обґрунтування висновку вони скористалися п. 201.10 ПКУ: помилки в обов’язкових реквізитах (окрім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, які постачають), період, сторони та суму податкових зобов'язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді. Тож неістотна помилка в назві не вплине на реєстрацію податкової накладної.

Утім ми закликаємо постачальників та покупців усе одно бути пильними, адже наразі з-під пера контролерів виходять невтішні відповіді покупцям щодо податкового кредиту за податковими накладними, які містять ті чи інші помилки (зокрема, у даті складання або ж коді послуг за ДКПП). Хоч за вже згаданим п. 201.10 ПКУ податкова накладна, складена й зареєстрована в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

ІПК ГУ ДФС у Львівській області «Щодо порядку заповнення податкової накладної» від 06.09.17 р. № 1837/ІПК/13-01-12-01-10.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати