Податкова накладна зареєстрована із запізненням: коли відображати податковий кредит
Рубрики
14.02.2018 | 12:15
1326 0 ПДВ

Контролери присвятили своє роз’яснення періоду відображення податкового кредиту за ПН/РК, зареєстрованими із запізненням. Але, на жаль, обмежились констатацією фактів, і без того очевидних для платників ПДВ: ПН/РК, зареєстровані із запізненням, можна включити до складу податкового кредиту в межах граничних строків, установлених ПКУ.  Але яких саме?

Це питання дійсно не просте, ураховуючи той факт, що на межі 03.12.17 р. змінено граничний строк для відображення податкового кредиту з 365 календарних днів на 1095 (п. 198.6 ПКУ). Він поширюється як на ПН/РК, зареєстровані вчасно, так й із запізненням. Різниця лише в тому, що запізнілі ПН/РК не можна включати до складу податкового кредиту раніше, ніж вони потрапили до ЄРПН.

Від фіскалів платники ПДВ чекають на пояснення: чи поширюються нові збільшені строки для відображення податкового кредиту на підставі ПН/РК, складених до 3 грудня 2017 року. Редакція свою позицію з цього питання висвітлила в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 14 за 2018 р. на стор. 6.

ІПК ДФСУ від 05.02.18 р. № 460/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати