Податковий орган має право провести перевірку і самостійно визначити суму податку чи збору за попередні три роки
Рубрики
22.11.2021 | 14:36
112 0

Головне управління ДПС в Івано-Франківській області інформує, що податковий  орган має право провести перевірку і самостійно визначити суму податку чи збору не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, або граничного строку сплати грошових зобов’язань, нарахованих податковим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, – за днем її фактичного подання.

У разі проведення перевірки операції відповідно до ст.ст. 39 і 39 прим. 2 Податкового кодексу України податковий  орган має право провести перевірку і самостійно визначити суму податку чи збору впродовж 2555 днів.

Одночасно нагадаємо, що згідно з п.п.102.2 ПКУ грошове зобов'язання може бути нараховане або провадження у справі про стягнення такого податку може бути розпочате без дотримання строку давності якщо:

- податкову декларацію за період, протягом якого виникло податкове зобов'язання, не було подано;

- посадову особу платника податків (фізичну особу - платника податків) засуджено за ухилення від сплати зазначеного грошового зобов'язання або у кримінальному провадженні винесено рішення про його закриття з нереабілітуючих підстав, яке набрало законної сили.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати