Податок на виведений капітал для підприємств хочуть увести вже з 1 січня 2019 року
Рубрики
06.07.2018 | 14:16

Як ми вчора повідомляли, на сайті ВРУ з’явився законопроект, за яким податок на прибуток буде замінено на податок на виведений капітал. У ньому чітко зазначено — скасування податку на прибуток і введення податку на виведений капітал відбудеться 01.01.19 р.

Проект говорить, що об’єктом оподаткування нового податку стануть операції з виведення капіталу та операції, прирівняні до операцій з виведення капіталу.

Що то за операції такі? Пояснюємо. Операції з виведення капіталу — це, зокрема, виплата дивідендів на користь нерезидента чи єдинника, виплата частини прибутку держкомунпідприємствами, повернення внесків власнику корпоративних прав — неплатнику податку (у сумі, що перевищує вартість внеску, здійсненого засновником та/або власником до статутного капіталу такої юридичної особи) тощо.

Ставки податку: 15%, 20%, 5%.

До 31.12.18 р. законотворці планують створити Реєстр платників податку на виведений капітал, до якого потраплять платники податку на прибуток підприємств, зареєстрованих у контролюючих органах станом на 01.12.18 р.

За інформацією з офіційного веб-сайту ВРУ

Україна посідає четверте місце у світі за кількістю громадян з вищою освітою. Населення України належить до найбільш освічених, а кількість людей з вищою освітою на душу населення — вища за середньоєвропейський рівень.

telegram ukr

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати