Помилка у Звіті про КО — виправте до 1 жовтня і штрафу не буде
Рубрики

Податківці нагадали: для того, щоб уникнути штрафу в разі допущення помилки в Звіті про контрольовані операції за 2017 р., прибутківець має виправити її до 1 жовтня 2018 р. Іншими словами, йому потрібно надіслати контролерам новий звіт, із виправленими огріхами, до закінчення граничного строку його подачі.

Окрім цього, фіскали звернули увагу платників на оновлені в цьому році законодавчі норми щодо контрольованих операцій. А саме:

  • Операції між платником і нерезидентом, які здійснюють через одну або кілька осіб, уважають контрольованою. Але тільки в тому разі, коли такі «посередники» не виконують у ланцюгу госпоперації суттєвих функцій та не приймають суттєвих ризиків;
  • Контрольованими вважають також операції з продажу (придбання) товарів (послуг) через комісіонерів-нерезидентів (пп. «б» пп. 39.2.1.1 ПКУ);
  • Операції з нерезидентами, організаційно-правова форма яких входить до Переліку № 480, уважають контрольованими з 27 липня 2017 р. (саме з цієї дати Перелік № 480 набрав чинності). Водночас розмір доходу платника та обсяг госпоперацій із кожним контрагентом потрібно розраховувати за підсумками всього календарного року (пп. 39.2.1.7 ПКУ).

Детальніше про трансфертно-цінові зміни, внесені в 2018 р. — читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 6 за 2018 р. на стор. 6.

За інформацією офіційного сайта ОВПП ДФС: http://officevp.sfs.gov.ua

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати