Поспішіть! Скористатися правом на отримання податкової знижки можна до 31 грудня 2019 року включно
Рубрики
08.11.2019 | 17:30
224 0

Як повідомила заступник начальника Чернігівського управління Головного управління ДПС у Чернігівській області Юлія Романенко,  з початку року  чернігівці подали на отримання  податкової знижки 1550 податкових декларації про майновий стан і доходи на загальну суму повернення з бюджету 3,1 млн гривень.

На даний час громадянам вже повернуто 3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Повернути частину сум податку на доходи фізичних осіб можна, реалізувавши своє право на податкову знижку шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.

Проте зауважимо, що документально підтверджені суми витрат платника податку, понесені у минулому році, відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Подати річну податкову декларацію необхідно до територіального органу Державної податкової служби за місцем реєстрації, особисто платником податків або уповноваженою на це особою; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати