Постраждалі учасники бойових дій на території інших держав отримають компенсацію на житло
Рубрики

Зазначені кошти виплачуватимуть сім'ям загиблих учасників бойових дій на території інших держав та особам з інвалідністю І—ІІ груп із числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних із перебуванням у цих державах, та які потребують поліпшення житлових умов.

Крім того, Кабмін змінив механізм забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей.

Зокрема, рішенням Уряду спрощено порядок виплати грошової компенсації сім’ям загиблих осіб та особам з інвалідністю I—II груп, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719» від 28.03.18 р. № 213

Постанова КМУ «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» від 28.03.18 р. № 214

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати