Постраждалі учасники Революції Гідності отримають путівки на санаторно-курортне лікування
Рубрики

Постраждалі учасники Революції Гідності будуть забезпечені санаторно-курортним лікуванням.

Прийнята Урядом постанова поширює дію Порядку № 200* на осіб, яким надано статус постраждалого учасника Революції Гідності. Як і учасники бойових дій, вони забезпечуватимуться путівками не частіше ніж один раз на рік строком на 18—21 день. Також путівки виділятимуть на учасників війни — не частіше ніж один раз на два роки строком на 18—21 день.

Крім того, постановою передбачено, що за особою, яка перебуває на обліку, але не отримала безоплатну путівку в поточному році, зберігатиметься право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки, якщо строк дії попередньої закінчився. Якщо протягом шести місяців з дня закінчення строку дії довідки її не було поновлено, особи знімаються з обліку.

Також документ передбачає виплату компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки, вартості проїзду транспортом загального користування до санаторно-курортного закладу і назад. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.

Органи соцзахисту звітуватимуть про використання бюджетних коштів щомісяця.

* Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичних операцій санаторно-курортним лікуванням, затверджений постановою КМУ від 31.03.15 р. № 200.

Постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200» від 28.02.18 р. № 137.

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати