Посвідчення «новоспеченим» водіям видаватимуть на 2 роки
Рубрики

Кабмін вніс зміни до Положення про порядок видання посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортом. Вони стосуються видання посвідчення водія особі, яка до того не мала права керувати авто.

Зокрема, постановою визначено: уперше видане посвідчення водія чинне протягом двох років із дня його видання (із забороною перевищувати швидкість 70 км/год).

У разі якщо таку особу позбавили права на керування авто, його нове посвідчення видають після проходження позачергового медичного огляду, підготовки відповідно до планів, програм та складення теоретичного й практичного іспитів у сервісному центрі МВС, до того ж таке посвідчення вважатимуть виданим уперше.

Своєю чергою, обмін уперше виданого посвідчення після закінчення строку його дії проводять без складення іспитів лише за умови, що протягом двох років особа вчинила не більше ніж два адмінправопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Постанова КМУ «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами» від 10.11.17 р. № 885

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати