Працівник надав роботодавцю довідку, а не лікарняний — що ставити в табелі
Рубрики

Спеціалісти Держпраці роз’яснили: якщо замість листка непрацездатності посадовими особами закладу охорони здоров’я в межах їхньої компетенції та з дотриманням вимог чинного законодавства видано довідку й зазначена в довідці інформація свідчить про те, що працівник справді перебував на лікуванні чи стан його здоров’я не дозволяв йому виконувати трудову функцію, то в такому разі відсутність працівника на роботі мають уважати такою, що сталася з поважних причин. У такому разі, на думку Держпраці, у табелі обліку робочого часу працівника можна використати умовне позначення «НН» (неоплачувана тимчасова непрацездатність у випадках, передбачених законодавством, підтверджена довідками лікувальних закладів).

Водночас право на матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, яку підтверджують не листком непрацездатності, а іншим документом (у цьому випадку довідкою), у працівника відсутнє.

Нагадаємо: у деяких регіонах трапилася критична ситуація з бланками листків непрацездатності, що призвело до видання довідок про тимчасову непрацездатність замість листків тимчасової непрацездатності. Про це, зокрема, ішлося в спільному листі Департаменту охорони здоров'я КМДА та Виконавчої дирекції Київського обласного відділення ФСС з ТВП від 27.04.17 р. № 26-1-36/1580, № 1065/09-13. Пізніше МОЗ повідомило, що проблему з бланками буде вирішено.

За інформацією Головного управління Держпраці у Львівській області.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати