Премію нарахували за час відпустки за свій рахунок — чи включати її у розрахунок відпускних
Рубрики

Мінсоцполітики роз’яснило: якщо премія була нарахована в місяці, у якому працівник був у відпустці без збереження заробітної плати (повний місяць), то суму премії і дні, протягом яких працівник був у такій відпустці, не враховують під час розрахунку відпускних.

Відомство проаналізувало ситуацію, коли працівник перебував у відпустці без збереження заробітної плати на підставі п. 6 ст. 25 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 № 504/96-ВР цілий місяць (30 календарних днів), і за цей місяць йому було нараховано премію.

Абзацом 6 п. 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.95 р. № 100, установлено, що час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду. Саме на цю норму посилаються фахівці відомства, роблячи висновок про невключення до розрахунку відпускних премії, нарахованої за місяць, у якому працівник був у відпустці за свій рахунок.

У разі якщо працівникові надавалась вищеназвана відпустка меншої тривалості, або вона надавалась не з початку місяця, і у місяці, коли працівникові виплачувалась премія, є хоча б декілька робочих та вихідних днів, то зазначена премія має враховуватись у середньому заробітку, зазначає Міністерство.

 Лист Мінсоцполітики «Щодо врахування премії при обчисленні відпускних» від 23.04.18 р. N 659/0/101-18

Наймініатюрніші трояндові бутони «Сі» не довше рисового зернятка.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати