Провайдерам та операторам телекомунікацій установили правила доступу до «чужих» кабелів
Рубрики

Уряд затвердив надання доступу до інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку. Правила встановлюють порядок отримання доступу операторам, провайдерам телекомунікацій до інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку, що належить власникам (володільцям), які не є операторами чи провайдерами телекомунікацій. Такий доступ їм необхідний для надання або отримання телекомунікаційних послуг.

Згідно з правилами такі операції оформлюються як надання/отримання послуги користування інфраструктурою кабельної каналізації електрозв'язку. Для цього замовник має надати власнику письмовий запит. А власник його розглядає та вправі відмовити за підстав, викладених у Правилах.

Наданий доступ замовник оплачує згідно з договором з доступу відповідно до методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку, яка затверджується НКРЗІ.

Постанова КМУ «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку» від 04.04.18 р. № 253

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати