При прийомі на роботу за сумісництвом не можна вимагати від працівника пред’явити трудову книжку
Рубрики

Держпраці роз’яснило деякі питання стосовно працевлаштування на роботу за сумісництвом. Зокрема, для роботи за сумісництвом згоди адміністрації за місцем основної роботи не потрібно. Крім того, при прийомі на роботу за сумісництвом пред'явлення трудової книжки не передбачено.

Відповідно до п. 3 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Мінпраці, Мін'юсту та Мінфіну від 28.06.93 р. № 43, працівник, якого приймають на роботу за сумісництвом на інше підприємство, в установу, організацію, повинен пред'явити власникові або уповноваженому ним органу паспорт, нагадує Держпраці. При прийомі на роботу, що вимагає спеціальних знань, власник або уповноважений ним орган має право вимагати від працівника пред'явлення диплома або іншого документа про здобуту освіту чи професійну підготовку.

Зауважимо, що працедавець за місцем роботи за сумісництвом не має перевіряти, чи має людина основне місце роботи. Як ми вже писали раніше, Мінсоцполітики в листі від 14.04.17 р. № 8185/0/2-17/13 зазначало, що роботодавець не має права відмовити працівникові в прийманні на роботу за сумісництвом у зв'язку з відсутністю в нього інформації про наявність у працівника основного місця роботи. Така відмова є порушенням законодавства про працю.

За повідомленням Управління Держпраці у Кіровоградській області

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати