Рада спростила видачу ліцензій на телерадіомовлення в зоні АТО та біля Криму
Рубрики

Президент України підписав Закон, який спрощує порядок видачі ліцензії на телерадіомовлення в районах України, що межують із тимчасово окупованою територією України (Автономною Республікою Крим та містом Севастополем), а також у районах Донецької та Луганської областей.

Тож телерадіоорганізації зможуть без проблем отримати тимчасовий дозвіл (строком до одного року) на мовлення в цих районах.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення видаватиме дозвіл на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення без проведення конкурсу, тобто за заявковим принципом. Окрім цього, такий дозвіл видаватимуть абсолютно безоплатно.

Зауважимо: мета видачі дозволів на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення — захист інтересів держави, протидія інформаційній агресії, збалансоване та неупереджене інформування аудиторії про суспільно значущі події в Україні. Тому програмна концепція мовлення на територіях з особливим режимом мовлення повинна відповідати цим пріоритетам.

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України» від 07.12.17 р. № 2244-VIII. Частково набере чинності через місяць із дня його опублікування.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати