Реєструємо показник ∑Перевищ за умови сплати задекларованих податкових зобов’язань
Рубрики
04.10.2019 | 14:21
194 0

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснює, за яких умов платник податку зможе зареєструвати ПН/РК на суму показника ∑Перевищ  для обрахунку реєстраційного ліміту.

Для отримання можливості зареєструвати в ЄРПН податкові накладні на розмір показника ∑Перевищ  платнику податку необхідно у складі податкової звітності з ПДВ за звітний (податковий) період, у якому задекларовано податкові зобов’язання, за якими податкові накладні не були зареєстровані в ЄРПН, в додатку 5 до податкової декларації з ПДВ (таблиця 11), вказати інформацію щодо таких податкових накладних, які не зареєстровані в ЄРПН у встановлений Кодексом термін.

Показник ∑Перевищ  є одним із показників для розрахунки реєстраційного ліміту (SНакл) і відображає загальну суму перевищення податкових зобов’язань, зазначених платником ПДВ у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою ПДВ, що міститься в складених таким платником податкових накладних та розрахунках коригування до них, зареєстрованих в ЄРПН.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати