РК і КОРО? Ні! Тільки РРО в разі продажу фізособою-єдинником у роздріб пива
Рубрики

У разі здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами, у тому числі пивом у пляшках і бляшанках, фізособи-єдинники зобов’язані провадити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів. На цьому наголошують податківці в категорії 109.01 Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу та додають, що тут немає жодної альтернативи касовому апарату у вигляді РК і КОРО.

І це не даремно. Адже п. 1 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 р. № 1336, установлено, що суб’єкти підприємницької діяльності мають право здійснювати розрахунки без застосування РРО з використанням РК та книг обліку розрахункових операцій під час роздрібної торгівлі продовольчими товарами (крім підакцизних товарів), що здійснюється фізособами-підприємцями, які сплачують єдиний податок. Ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями без РРО єдинник не отримає.

Категорія 109.01 ЗІР

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати