Роялті резиденту Великої Британії доведеться оподаткувати
Рубрики

Уряди України та Великої Британії внесли зміни до Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Урядами України та Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії.

Такі зміни спрямовані на уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб, які виникають на територіях обох країн. Досягнути цього передбачається як шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною та Великою Британією залежно від місця їх виникнення, так і шляхом врахування у податкових зобов’язаннях платника податку однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави.

Протокол зі Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії передбачає:

  • оподаткування дивідендів за ставкою 5% — якщо фактичним власником дивідендів є компанія (інша, ніж партнерство), яка володіє безпосередньо щонайменше 20% капіталу компанії, що сплачує дивіденди, та підвищено ставку з 10% до 15% — у решті випадків;
  • збільшено розмір ставки оподаткування процентів — з 0% до 5%;
  • збільшено розмір ставки оподаткування роялті — з 0% до 5%;
  • нову редакцію статті щодо обміну інформацією, якою передбачається значне розширення можливостей Договірних Сторін щодо обміну податковою інформацією.

Протокол набере чинності після його ратифікації Україною та Великою Британією.

 За інформацією веб-сайту Мінфіну України.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати