Розрахунок карткою для всіх: уже діють оновлені правила торгівлі непродовольчими товарами
Рубрики
19.03.2018 | 17:36

З 16 березня запрацювали змінені правила роздрібної торгівлі непродовольчими товарами.

Експерти газети «Все про бухгалтерський облік» уже зазначали чого чекати продавцям непродовольчих товарів.

Відтепер торгівці повинні:

  • забезпечити можливість використання електронних карток під час здійснення розрахунків за продані товари;
  • проінформувати споживачів про роздрібні ціни на товари в гривнях за допомогою ярликів цін (цінників) або показників цін;
  • доводити до споживачів інформацію про ціни, які було встановлено до початку дії знижок і після;
  • надавати інформацію щодо товарів, які за певних умов можуть бути небезпечними для життя, здоров'я споживача та його майна, навколишнього середовища, а також про можливі наслідки їх споживання (використання);
  • зняти з продажу товар, щодо якого виявлена недостовірна інформація та приводить інформацію про нього у відповідність.

Наказ Мінекономрозвитку «Про затвердження Змін до Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами» від 23.01.18 р. № 80

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (2)

  • Це стосується й тих, хто не використовує РРО? Але ж до постанови КМУ № 878 не було внесено змін.

  • Дійсно, Постанова КМУ «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів» від 29.09.10 р. № 878 не змінювалась.
    А значить, тільки ті торгівці непродовольчими товарами, які зобов’язані застосовувати РРО, повинні забезпечити покупцям можливість розраховуватись платіжними картками. Інакше їм загрожує адмінштраф згідно з ст. 163 15 КпАП.

    ВІдповідь

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати