Селяни включатимуть до Єдиного реєстру тварин худобу, яку утримують для власних потреб
Рубрики

Мінагрополітики поширило Положення про Єдиний державний реєстр тварин на фізичних осіб, які здійснюють розведення тварин та їх утримання для власного споживання продуктів харчування тваринного походження.

Таких фізосіб зобов’язали вносити до Єдиного державного реєстру тварин дані про ідентифіковану тварину, її власника/утримувача, переміщення, забій, утилізацію, загибель, падіж. Реєстрації підлягає велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози. Для цього доведеться заповнити відповідну реєстраційну картку.

Зауважимо, що послуги з ідентифікації та реєстрації тварин платні. З їхньою вартістю можна ознайомитися на сайті ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за посиланням.

Також нагадаємо, що метою запровадження ідентифікації тварин є створення в Україні належної системи відслідковування походження та етикетування тваринницької продукції. На думку Уряду, це сприятиме забезпеченню населення України високоякісними та безпечними м’ясо-молочними продуктами, отриманню достовірної інформації про умови їх виробництва, підвищенню довіри споживача до якості продукції.

Наказ Мінагрополітики України «Про затвердження Змін до Положення про Єдиний державний реєстр тварин» від 03.10.17 р. № 534. Набирає чинності з дня опублікування. Станом на 10.11.17 р. не опубліковано.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати