Що робити, якщо закінчився термін ліцензії на продаж алкогольних напоїв?
Рубрики

Фіскальна служба повідомляє: якщо термін дії ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями закінчився, реалізовувати залишки алкогольних напоїв не можна, доки не буде придбана нова ліцензія.

Нагадаємо, порядок видачі ліцензій на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами визначено ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.95 р. № 481 (далі — Закон № 481). Здійснення оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями без наявності  ліцензій спричинить штрафні санкції в розмірі 200% партії товару, але не менш ніж 17000 гривень (ст.17 Закону № 481).

За повідомленням ДФС у Луганській області.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати