Щоб стати неприбутківцем, ЖБК має відновити втрачені документи на будинок
Рубрики

ДФСУ роз’яснило, як ЖБК підтвердити свій статус неприбуткової установи в разі відсутності документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку ЖБК.

Нагадаємо: питання виникло зокрема через те, що деякі ЖБК не могли надати органу ДФС відповідні документи через їх відсутність. Відновити їх теж було неможливо, зокрема у випадках, коли архівна документація перебуває на тимчасово неконтрольованій території.

Для вирішення цього питання ДФСУ звернулося за відповідними роз’ясненнями до Мінрегіонбуду та Мін’юсту України.

Так, Мін’юст зазначив, що документи (акти, рішення, доповідні записки, довідки) про прийом в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, що споруджуються за рахунок держбюджету, можуть зберігатися в державних архівах областей та Державному архіві м. Києва. Це чітко передбачено ст. 1547 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій із зазначенням строків зберігання документації, затвердженого наказом Мін’юсту України від 12.04.12 р. № 578/5. Водночас фахівці цього міністерства визнали, що документи, що зберігалися в Державному архіві АР Крим, державних архівах Донецької, Луганської областей та Державному архіві м. Севастополя, залишилися на тимчасово непідконтрольній Україні території. Тобто фактично можливості отримати доступ до них немає.

Своєю чергою, Мінрегіонбуд наголосив, що проектно-кошторисна документація, необхідна для будівництва кооперативного жилого будинку (будинків) і надвірних будівель, розробляється проектними організаціями за рахунок коштів кооперативу за цінами, нормами й у порядку, установленими для державного житлового будівництва.

Так, якщо будинки було збудовано у 70-х—80-х р.р. XX сторіччя, то заселення та експлуатація їх допускалася лише після приймання їх у встановленому порядку відповідними державними приймальними комісіями з оформленням відповідних актів.

А наразі прийняття в експлуатацію об'єктів, що належать до I—III категорій складності, та об'єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта, здійснюється шляхом реєстрації органами державного архітектурно-будівельного контролю поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації.

Водночас прийняття в експлуатацію об'єктів, що належать до IV і V категорій складності, здійснюється на підставі акта готовності об'єкта до експлуатації шляхом видання органами державного архітектурно-будівельного контролю сертифіката.

Зважаючи на це, Мінрегіонбуд чітко заявив, що в разі втрати або пошкодження декларації чи сертифіката орган державного архітектурно-будівельного контролю видає безоплатно їх дублікат протягом 10 робочих днів після надходження від замовника (його уповноваженої особи) відповідної заяви з підтвердженням розміщення ним у друкованих ЗМІ повідомлення про їх втрату чи подання пошкодженої декларації або сертифіката.

Лист ДФСУ «Щодо можливостей відновлення ЖБК документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку» від 19.06.17 р. № 15843/7/99-99-15-02-01-17.

Лист Мін’юсту України «Щодо діяльності ЖБК та архівної документації» від 27.12.16 р. № 46630/20597-0-26-16/7.3.

Лист Мінрегіонбуду України «Щодо прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» від 18.04.17 р. № 7/9-4174.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати