Щодо реєстрації неповнолітньої особи – іноземця в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків
Рубрики
13.09.2021 | 16:36
94 0

Відповідно до   пункту 63.5 статті 63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) всі фізичні особи – платники податків та зборів реєструються у контролюючих органах шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) у порядку, визначеному ПКУ.

Відповідно до п. 70.5 ст. 70 ПКУ фізична особа – платник податків незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Державного реєстру, зобов’язана особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати відповідному контролюючому органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1 ДР (далі - Облікова картка за ф. № 1ДР), яка є водночас заявою для реєстрації в Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу.

Для реєстрації неповнолітньої особи – іноземця в Державному реєстрі та отримання документа, що засвідчує реєстрацію такої особи у Державному реєстрі, необхідно одному з батьків:

звернутися до головного управління ДПС в областях або місті Києві, у разі наявності посвідки на постійне або тимчасове проживання в Україні – до контролюючого органу, що відповідає місцю проживання в Україні, зазначеному в посвідці;

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати