Штат працівників більший за 8 осіб — відзвітуй про працевлаштування інвалідів до 01.03.17 р.
Рубрики

Фонд соціального захисту інвалідів (далі — Фонд) нагадав: госпсуб’єкти, у яких за основним місцем роботи працюють 8 і більше осіб, зобов’язані відзвітувати про виконання нормативу з працевлаштування інвалідів. Для цього працедавці повинні подати Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за ф. № 10-ПІ до Фонду. Цьогорічний дедлайн — 01.03.17 р. (середа).

Увага! Звіт подають винятково в паперовій формі. У разі надсилання Звіту поштою датою його надходження буде дата, зазначена на поштовому штемпелі (п. 2 Порядку подання Звіту*).

* Порядок подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затверджений постановою КМУ від 31.01.07 р. № 70.

Принагідно повідомляємо, що найближчим часом ви отримаєте газету «Все про бухгалтерський облік» з темою номера «Працевлаштування інвалідів», у якій, зокрема, буде висвітлено покроковий алгоритм заповнення цього звіту.

За інформацією офіційного веб-сайту Фонду соціального захисту інвалідів: http://www.ispf.gov.ua.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати