Скарга: «Дані про ФОП в держреєстрі відсутні, проте є заборгованість зі сплати ЄСВ…» та її розгляд
Рубрики
10.09.2019 | 16:15
270 0

У зв’язку зі збільшенням кількості скарг від фізичних осіб – підприємців, що мають заборгованість зі сплати єдиного внеску Головне управління ДПС у м. Києва звертає увагу, що переважна частина скарг щодо неправомірного нарахування органами ДПС єдиного внеску, та подальшого направлення вимоги про сплату боргу (недоїмки), ґрунтується на відсутності відомостей у «Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» щодо державної реєстрації фізичної особи – підприємця.

Проте, слід зазначити, що дані відомості можуть бути відсутні у відповідному реєстрі лише щодо фізичних осіб – підприємців, державна реєстрації яких відбулась до 01 липня 2004 року.

Так, відповідно до п. 2 ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 15 травня 2003 року № 755-IV для державної реєстрації включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі, подається заява про державну реєстрацію включення відомостей про фізичну особу – підприємця до Єдиного державного реєстру

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати