Скільки коштуватиме помилка у Звіті про контрольовані операції
Рубрики

Податківці зазначили: суми штрафів, пені, неустойок за порушення умов повернення кредиту нерезиденту також враховують під час визначення вартісного критерію контрольованих операцій. А саме — під час визначення обсягів операцій з окремим нерезидентом.

У зв’язку з цим митарі нагадали платникам, яку ціну їм доведеться заплатити в разі допущення помилки в поданому Звіті про контрольовані операції. А саме — якщо платник, скажімо, не включив до такого звіту хоча б одну операцію, яка підпадає під критерії контрольованої. За такий недогляд платникові загрожує штраф:

  • у разі неподання Звіту про контрольовані операції — 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, установленого законом на 1 січня звітного року;
  • 1% суми контрольованих операцій, не включених до звіту, але не більше 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, установленого законом на 1 січня звітного року, за всі незадекларовані контрольовані операції;
  • 3% суми контрольованих операцій, щодо яких не була подана документація, визначена пп.пп. 39.4.6 та 39.4.8 п. 39.4 ст. 39 Кодексу, але не більше 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, установленого законом на 1 січня звітного року, за всі контрольовані операції, здійснені у відповідному звітному році.

Газета «Все про бухгалтерський облік» нагадує: сплата цих штрафів не звільняє платника від обов’язку подання Звіту про контрольовані операції та/або документації з трансфертного ціноутворення.

Про всі ключові нюанси складання та подання Звіту про контрольовані операції ми розповідали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 86 за 2017 р. на стор. 6.

ІПК ДФСУ «Щодо визнання контрольованих операцій» від 09.01.18 р. № 81/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати