Споживачам житлово-комунальних послуг майже рік не загрожуватиме пеня за їхню несплату
Рубрики

Парламент вирішив відкласти на рік старт реформи житлово-комунального господарства. Таке рішення спричинено тим, що органи виконавчої влади вчасно не підготували ниву для реалізації цієї реформи. Тобто не прийняли всього пакету необхідних підзаконних нормативно-правових актів. Наприклад, навіть не затвердили типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

Це означає, що до 01.05.19 р. споживачам не нараховуватимуть пеню за несплату спожитих комунальних послуг.

Окрім цього, парламентарі надали більше часу госпсуб'єктам — операторам зовнішніх інженерних мереж для встановлення або заміни вузлів комерційного обліку теплової енергії, гарячої чи питної води. Строк продовжили до 01.08.20 р. Опісля госпсуб’єктів за не встановлення лічильників каратимуть. Вони будуть платити 1% суми платежів, нарахованих за останній місяць, у якому надавали відповідну комунальну послугу споживачам, будівлі яких не обладнано лічильниками.

Закон України «Про внесення змін до Розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» щодо термінів застосування фінансових санкцій за порушення законодавства у сфері комерційного обліку та до Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо уточнення порядку введення в дію Закону» від 07.06.18 р. № 2454-VIII. Набрав чинності 10.06.18 р.

Скажи мені хто твій друг, і обидва передплатіть.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати