Створено офіційний портал, де можна знайти іноземного партнера
Рубрики
21.11.2017 | 11:32

Мінекономрозвитку створило офіційний портал програми COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises), яка дасть можливість вітчизняному малому та середньому бізнесу реалізувати свої товари та послуги на нових іноземних ринках, знайти потенційних партнерів, замовників та інвесторів, а також перейняти європейський досвід ведення бізнесу.

Зокрема, програма COSME дозволить українським підприємствам:

  • вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми (через Європейську мережу підприємств — Europe Entreprise Network);
  • узяти участь у конкурсах програми та в разі виграшу отримати грант на реалізацію проекту;отримати доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності (через онлайн-портали Your Europe business portal, European cluster collaboration platform);
  • пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві (обмін досвідом за допомогою програми Еразмус для молодих підприємців).

Утілити в життя програму COSME планують до 2020 року.

Окрім малого та середнього бізнесу взяти участь у програмі можуть українські бізнес-асоціації, освітні заклади, громадські організації, профспілки тощо.

Ще більше інформації про можливості програми, перелік конкурсів та умови участі в них шукайте на порталі cosme.me.gov.ua та в брошурі.

 За інформацією офіційного сайта Мінекономрозвитку.ь українські бізнес-асоціації, освітні заклади, громадські організації, профспілки тощо.

Ще більше інформації про можливості програми, перелік конкурсів та умови участі в них шукайте на порталі cosme.me.gov.ua та в брошурі .

 За інформацією офіційного сайта Мінекономрозвитку

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати