Суд встав на сторону підприємства: працевлаштовувати інвалідів — справа служби зайнятості
Рубрики

Суд дійшов висновку: підприємство зобов’язано створити робочі місця для інвалідів, але воно не має підбирати й працевлаштовувати інвалідів на створені робочі місця. Це обов’язок державної служби зайнятості.

ВАСУ зауважує, що перебування працівника, якому встановлено інвалідність, у відпустці для догляду за дитиною не змінює трудових правовідносин, отже, не впливає на виконання нормативу працевлаштування інвалідів.

Аналізуючи норми статей 18, 19 та 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.91 р. № 875-XII, суд зазначив, що підприємства зобов'язані:

  • виділяти та створювати робочі місця для працевлаштування інвалідів;
  • надавати державній службі зайнятості інформацію, необхідну для організації працевлаштування інвалідів, і звітувати Фонду соцзахисту інвалідів про зайнятість та працевлаштування інвалідів у встановленому порядку;
  • якщо середньооблікова чисельність працюючих інвалідів менша, ніж установлено нормативом, сплатити відповідним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів адміністративно-господарські санкції.

Постанова Вищого адміністративного суду України від 30.11.16 р. у справі № К/800/15263/16.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати