Системою «ProZorro» зможуть користуватися й ті дежпідприємства, на які не поширюється Закон про публічні закупівлі
Рубрики
11.08.2017 | 12:40

Кабмін ухвалив постанову, що покликана удосконалити функціонування електронної системи закупівель «ProZorro». Про це повідомляє Мінекономрозвитку на Урядовому порталі.

Зміни дозволять створити умови для використання системи «ProZorro» державними, комунальними та казенними підприємствами, на якi не поширюється Закон України «Про публічні закупівлі». Вони матимуть можливість проводити свої закупівлі в прозорий та конкурентний спосіб, заощаджуючи кошти, а громадськість матиме доступ до інформації про такі закупівлі.

Окрім того, зростає кількість випадків, у яких оператор авторизованого електронного майданчика повертає плату учаснику тендера, а адміністратор повертає виплату оператору авторизованого електронного майданчика. Досі повернення коштів, сплачених за участь у процедурі закупівлі, передбачали лише в разі скасування торгів або визнання їх такими, що не відбулися, до моменту розкриття тендерних пропозицій. Тепер повернення коштів буде можливим і в разі скасування процедури закупівель після розкриття пропозицій.

 Інформація за повідомленням із єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України: http://www.kmu.gov.ua.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати