Техобслуговування та ремонт РРО: обов'язків для ЦСО побільшає
Рубрики

Уряд невпинно продовжує перекроювати нормативку щодо діяльності у сфері РРО. Цього разу Кабмін розробив проект змін щодо техобслуговування та ремонту РРО. Загалом, більшість змін перегукується з нововведеннями, які вніс Мінфін в іншу РРОшну нормативку. Детальніше про це тут.

Так, повідомляти ЦСО про резервування фіскального номера реєстратора відтепер буде не власник касового апарату, а напряму служба ДФС електронкою. Після чого працівники сервісу, як і раніше, протягом трьох днів мають ввести РРО в експлуатацію.

Окрім цього, третій екземпляр довідки про опломбування РРО та акта введення його в експлуатацію, які потрібно направити податківцям, більше не видаватимуть власникам касових апаратів. ЦСО самостійно відправлятимуть ці документи в органи ДФС засобами електронного зв'язку. 

 Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій»

У Київському музеї мініатюр можна побачити підковану блоху, троянду в чохлі з видовбаного волоса, зроблену з лусочок фарби і безліч інших робіт майстра Миколи Сядристого.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати