Тепер розстрочення зі сплати ПДВ отримають імпортери деревообробних верстатів
Рубрики

Уряд відкрив шлях госпсуб’єктам для отримання розстрочення сплати ПДВ під час ввезення на митну територію України устаткування та обладнання для використання в деревообробному виробництві та для виробництва медичних виробів.

Розстрочення (рівними частинами) надаватимуть за заявою платника ПДВ на строк до 36 календарних місяців без нарахування процентів та пені.

У разі нецільового використання цього устаткування та обладнання, ввезених на митну територію України з отриманням розстрочення сплати ПДВ, платнику доведеться сплатити податкові зобов’язання за результатами податкового періоду, на який припадає таке порушення, а також пеню.

Зазначені суб’єкти поповнили когорту тих, хто вже вправі претендувати на розстрочення сплати податків. Це, зокрема, ті, хто провадить інноваційну діяльність, виконує державне оборонне замовлення.

Постанова КМУ «Питання надання розстрочення сплати податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України устатковання та обладнання» від 29.03.17 р. № 196. Набере чинності з дня її опублікування.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати