• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Тонкощі заповнення розділів «Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях» та «Відомості про контрольовані операції» Додатка до Звіту про контрольовані операції
Тонкощі заповнення розділів «Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях» та «Відомості про контрольовані операції» Додатка до Звіту про контрольовані операції
Рубрики
20.09.2019 | 15:32
76 0

Форму Звіту про контрольовані операції (далі – Звіт) та Порядок складання Звіту (далі – Порядок) затверджено наказом Міністерства фінансів України від 18.01.2016 №8.

Згідно з абзацом першим п. 4 розд. І Порядку Звіт складається із заголовної, основної частин, додатка та інформації до додатка, які є невід’ємною частиною Звіту.

Кількість додатків до Звіту відповідає кількості контрагентів – сторін контрольованих операцій.

Відповідно до п. 1 розд. ІV Порядку Додаток до Звіту (далі – Додаток) заповнюється окремо щодо кожної особи, яка бере участь у контрольованій операції.

Порядковий номер Додатка має збігатися з порядковим номером, зазначеним у графі 1 Загальних відомостей про контрольовані операції основної частини Звіту щодо відповідної особи – сторони контрольованої операції. Кількість додатків має дорівнювати останньому порядковому номеру особи – сторони контрольованої операції, зазначеної у графі 1 Загальних відомостей про контрольовані операції основної частини Звіту.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати