Тремтіть, корупціонери! На вас чекає спеціальний суд
Рубрики
15.06.2018 | 15:16

Боротьба з гідрою корупції породила чимало інституцій та сум’яття у нашій правовій системі. Стабілізувати останню зокрема та ситуацію в країні загалом тепер буде простіше. Принаймні, таке перше враження від свіжоухваленого Закону України «Про Вищий антикорупційний суд». Покликання цього нового судового органу — здійснення правосуддя з метою захисту особи, суспільства та держави від корупційних і пов’язаних із ними злочинів. Також ВАС буде реалізовувати судовий контроль за досудовим розслідуванням указаних злочинів, дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні.

Робитиме це ВАС шляхом здійснення правосуддя як суд першої та апеляційної інстанцій у кримінальних провадженнях щодо злочинів, віднесених до його юрисдикції (підсудності) процесуальним законом.

До речі, чи подавати головбуху за сумісництвом антикорупційну декларацію, читайте у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 46 за 2017 р., стор. 30.

Ну, а ВАС тепер підсудні кримінальні провадження стосовно корупційних злочинів, передбачених у примітці ст. 45, статтями 206-2, 209, 211, 366-1 Кримінального кодексу України, якщо наявна хоча б одна з умов, передбачених п.п. 1-3 ч. 5 ст. 216 Кримінального процесуального кодексу України.

Закон України «Про Вищий антикорупційний суд» від 07.06.18 р. № 2447-VIII. Набрав чинності 14.06.18 р.

Римляни в древній період перші почали вирощувати троянди, в творах описувалися понад десяти різних сортів. Наприклад, шлюбне ложе римляни посипали пелюстками, а на бенкетах імператори розпивали трояндове вино.

telegram ukr

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати