Три роки «Електронному кабінету платника»: здобутки та перспективи
Рубрики
15.03.2019 | 16:17
112 0

У лютому 2016 року, ДФС було впроваджено модернізований електронний сервіс «Електронний кабінет платника». Це європейський, загальносвітовий формат фіскальної служби, яка стає сервісною службою для кожного платника.

Як повідомив в.о. Голови ДФС Олександр Власов, за час функціонування кількість користувачів Електронного кабінету з 12 тис. зросла до 9,5 млн. осіб. Реалізовано 100% сервісів для 44,5 млн. фізичних осіб (громадян), 272,4 тис. платників податку на додану вартість, 6,9 тис. платників акцизного податку з реалізації пального, а також 95% сервісів для майже 4,5 млн. платників єдиного внеску.

Перші сервіси Електронного кабінету дозволяли платникам отримати дані з загальнодоступних реєстрів. Це, зокрема, дані про взяття на облік платників, реєстру платників ПДВ, страхувальників, платників єдиного податку тощо. Раніше для отримання такої довідки платникам необхідно було звертатися до податкової. З цього часу нові сервіси почали запускати кожного кварталу, розширювали можливості кабінету – від подачі декларації і сплати податків до листування з контролюючими органами.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати