У яких випадках фізичні особи звільняються від обов’язкового подання декларації про майновий стан і доходи?
Рубрики
14.02.2020 | 11:40
91 0

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що Податковим кодексом України (далі - ПКУ) визначено, що платник податку – фізична особа, у якого виникає об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором, зобов’язаний подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі - Декларація).

Разом з тим, п.179.4 ст. 179 ПКУ передбачено, що платники податку звільняються від обов'язку подання податкової декларації в таких випадках:

а) незалежно від виду та суми отриманих доходів, платники податку:

- є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року;

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати