Учасник тендера повинен подати довідку про відсутність податкового боргу
Рубрики

Фіскали роз’яснили: аби учасник процедури закупівель не отримав відмови, він повинен подати замовнику підтвердження відсутності заборгованості перед бюджетом. А для цього йому потрібно отримати відповідну довідку від фіскалів. Процедуру її видачі регламентовано наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.13 р. № 567.

Звісно, інформацію про заборгованість госпсуб’єкта можна отримати з відкритих єдиних державних реєстрів. Зокрема, на офіційному веб-порталі ДФСУ (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua) щомісяця оприлюднюють інформацію про суб'єктів господарювання, які мають податковий борг. Однак сума податкового боргу може змінюватися щоденно. Тому без довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, виданої фіскалами, не обійтися.

Водночас фіскали анонсували спрощення доступу бізнесу до торгів — автоматичну перевірку відсутності підстав для відхилення пропозиції учасника процедури закупівлі. Для цього розробляють наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку взаємодії електронної системи закупівель з інформаційними системами Державної фіскальної служби України щодо обміну інформацією про відсутність заборгованості (наявність податкового боргу) в учасника процедур закупівлі».

Лист Державної фіскальної служби України «Про відкриті єдині державні реєстри» від 10.02.17 р. № 2057/5/99-99-09-01-03-16.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати