Уряд доопрацював постанову про розстрочення ПДВ при імпорті обладнання
Рубрики

Кабмін усунув недоліки із Порядку надання розстрочення сплати ПДВ під час імпорту обладнання. Згідно з текстом пояснювальної записки доопрацьований Порядок, зокрема, передбачає:

  • установлення виключного переліку документів та інформації, що перевіряється для прийняття рішення про надання розстрочення;
  • визначення підстав для відмови в прийнятті рішення про розстрочення;
  • подання звіту про цільове використання обладнання, увезеного на митну територію України для власного виробництва на території України.

Відсутність цих норм у попередньому варіанті Порядку викликала низку зауважень у Держрегуляторслужби та Федерації роботодавців України. Тож Уряд вирішив допрацювати Порядок, попри те, що нещодавно його вже було затверджено. Про це ми повідомляли тут.

Нагадаємо, що можливість для вітчизняних виробників отримати безоплатне розстрочення ПДВ на два роки при імпорті технологічного обладнання передбачена п. 65 підр. 2 р. ХХ ПКУ. Ця норма також містить перелік обладнання за товарними підкатегоріями за УКТ ЗЕД, щодо якого можливе розстрочення. Газета «Все про бухгалтерський облік» коментувала це нововведення в додатку до № 1, який можна переглянути на нашому сайті.

За інформацією Мінфіну України

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати