Уряд установив правила визначення критеріїв оцінки ризику госпдіяльності
Рубрики

Кабінет Міністрів України визначив єдині правила для розроблення органами держнагляду (контролю) критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження госпдіяльності та визначається періодичність проведення планових перевірок. Також затверджено методику розроблення органами держнагляду уніфікованої форми акта перевірки.

Аби визначити критерії, контролюючий держорган повинен проаналізувати набір різних факторів. Мета — виявити зв'язки між негативними наслідками (з урахуванням їх масштабу, причин/умов та кількості) та відповідними кількісними й якісними показниками (характеристиками) госпдіяльності суб'єктів господарювання.

Критерії переглядатимуть не рідше ніж один раз на три роки.

Отже, єдина методика розроблення цих критеріїв надасть бізнесу впевненість у чесній та прозорій процедурі їх визначення, адже від ступеня присвоєного госпсуб’єктові ризику залежить періодичність проведення планових перевірок.

 Постанова КМУ «Про затвердження методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), а також уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)» від 10.05.18 р. № 342. Набере чинності 12.06.18 р.

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати