Уряд ужив заходів, аби унеможливити перереєстрацію розшукуваних авто
Рубрики
19.10.2016 | 08:30

Уряд захистив права власників транспортних засобів, які втратили свої машини чи мотоцикли. Зокрема, у разі наявності відомостей про арешт або розшук транспортного засобу його реєстрацію не проводять.

Поза тим, тепер перевірку відповідності конструкції, факту розшуку автомобіля, обмеження щодо його відчуження перевірятимуть в автоматизованій базі даних про розшукувані транспортні засоби, банку даних Генерального секретаріату Інтерполу, Державному реєстрі обтяжень рухомого майна. Також перевірятимуть відомості про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також про реєстрацію місця проживання за Єдиним державним демографічним реєстром.

Тож заборонено зняття з обліку та/або перереєстрацію на нового власника транспортних засобів, які перебувають у розшуку або щодо яких у Єдиному державному реєстрі МВС є відомості про накладення арешту або заборону на зняття з обліку та/або перереєстрацію на підставі судового рішення чи постанови держвиконавця.

Аби зняти з обліку або перереєструвати на нового власника транспортний засіб, щодо якого в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна є відомості про обмеження відчуження, потрібно отримати письмову згоду обтяжувача (заставодержателя). Однак це не стосується випадків переходу права власності на транспортний засіб у порядку спадкування, правонаступництва або виділення частки в спільному майні.

Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів» від 05.10.16 р. № 687. Набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати