Установлено особливості закупівель для потреб оборони під час АТО
Рубрики

Верховна Рада України визначила особливості здійснення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони в особливий період, у період проведення АТО й у період уведення надзвичайного стану.

Прикметно: тут передбачено можливість делегувати одному з визначених цим законом замовників повноваження на проведення переговорної процедури закупівлі. Це дозволено в разі неможливості проведення переговорної процедури закупівлі товарів, робіт і послуг у зв'язку з відсутністю в замовника протягом більш як 24 годин доступу до мережі Інтернет, спричиненою дією обставин особливого періоду, АТО та надзвичайного стану.

Отримати зазначені делеговані повноваження можуть Міністерство оборони України та його розвідувальний орган, МВС України, СБУ, Нацгвардія України, Нацполіція України, Держприкордонслужба України, Служба зовнішньої розвідки України, Держслужба спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державна спеціальна служба транспорту, ДСНС України, УДО України та інші військові формування та/або частини.

Закон України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» від 12.05.16 р. № 1356-VIII. Набрав чинності 04.06.16 р.

Також читайте:

— Як державні закупівлі стали публічними: чи допоможуть зекономити електронні торги — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 29-2 за 2016 р., стор. 3

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати