Увага! Вкотре змінено форму ПДВ-декларації — оновлено додатки Д1,Д5,Д9
Рубрики
27.04.2018 | 10:06

Зазнали змін форма декларації з ПДВ та порядок її заповнення. Зокрема, у новій редакції викладено:

  • Додаток Д1 «Розрахунок коригування сум податку на додану вартість»;
  • Додаток Д5 «Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів»;
  • Додаток Д9 «Розрахунок податкових зобов'язань за операціями, визначеними в статті 16-1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», та питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів».

Додаток Д5 доповнено новою таблицею 1.2. «Відомості про суми податку на додану вартість, вказані в податкових накладних, складених з 1 липня 2015 року та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних на дату подання податкової декларації з податку на додану вартість (крім податкових накладних, які складені у звітному (податковому) періоді, за який подається така декларація, та які не зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних, що зазначені у таблиці 1.1 (Д5) (додаток 5)), включені до суми податкових зобов’язань за минулі звітні (податкові) періоди». У ньому доведеться розшифрувати податкові зобов’язання в розрізі контрагентів за заблокованими податковими накладними. Щоправда, цю таблицю слід заповнити одноразово за звітний (податковий) період, за який вперше подається декларація з ПДВ, із рахуванням змін.

Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Якщо опублікування відбудеться в квітні, то згідно норм законодавства платники ПДВ повинні звітувати за оновленою формою, починаючи з декларації за червень. Утім у контролерів може бути й інша позиція.

Про будь-які зміни ми повідомимо нашим читачам. Слідкуйте за нашими новинами!

Наказ Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21» від 23.03.18 р. № 381

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати